our services

خدمات ما

در مجموعه روبینزو با توجه به وجود تیم مجرب خدماتی از جمله طراحی و برش شبرنگ / طراحی و چاپ لیبل هویت محصول / طراحی و چاپ استیکر تبلیغاتی / طراحی و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی { انواع چلنیوم ، نئون فلکس ، حروف استیل ، نوراندریک} / طراحی و تولید انواع ساین و اعلان HSE / طراحی و تولید انواع تابلو ترافیکی درون و برون شهری / نصب تخصصی انواع برچسب عرضه میگردد.

شاید بپرسید چرا باید روبینزو رو انتخاب کنیم؟ مجموعه روبینزو زیر نظر برند پارس شبرنگ است با بیش از چهل سال سابقه درخشان در زمینه هویت بصری و بهسازی دکوراسیون داخلی ، و تا به امروز سعی در ارائه خدمات بهتر بوده است.

برای ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02536624343 و 09128536811 در تماس باشید.

خدمات روبینزو
Our types of services

انواع خدمات ما

تولید علائم ایمنی و اخطاری

طراحی و برش شبرنگ

دکور و تبلیغات

چاپ لیبل و استیکر

چاپ لیبل و استیکر

هویت محصول و برند

تابلوهای تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی

حروف چلنیوم و نئون فلکس

تابلوهای ترافیکی

تابلوهای ترافیکی

درون شهری / برون شهری

نصب تخصصی برچسب

نصب تخصصی برچسب

دکور داخلی / دکال خودرو

پذیرش مراحل سفارش
Service steps

مراحل پذیرش خدمات

انتخاب نوع خدمت

در مرحله اول میبایست با توجه نیاز موجود و مشاوره با کارشناسان ما بهترین آلترناتیو مرتبط انتخاب شود و سفارش برای مرحله دوم یعنی ارائه طرح پیشنهادی آماده میشود.

ارائه طرح پیشنهادی

در مرحله دوم کارشناس و طراح مجموعه روبینزو دست به کار میشوند و با توجه نیاز و فضای مورد نظر مشتری شروع به ارائه طرح اولیه با متریال های مرتبط میکنند.

آماده سازی محصول

پس از مرحله دوم تائیدیه طرح نهایی برداشت و بورد طرح برای کارگاه مجموعه روبینزو  ارسال و با توجه به نوع متریال انتخاب شده پروسه تولید سفارش شروع میشود.

تحویل به مشتری

در مرحله چهارم و با توجه به نوع سفارش ، پس از تولید بسته بندی میگردد و یا با مجری برای نصب به آدرس مشتری ارسال میگردد و یا به صورت حضوری تقدیم میشود.

Service request

درخواست گرفتن خدمات

    درخواست خدمات روبینزو