about us

درباره ما

روبینزو فرزند برند پارس شبرنگ چهل ساله هست که در زمینه ایده و اجرای محصولات کاربردی فعالیت میکنه.

ما در پارس شبرنگ نیازی را در مخاطبین شناسایی کردیم و آن هم سردرگمی در استفاده از برچسب های دکوری بود، برآن شدیم که تمام تجربه و هنر خودمون رو در قالب یک برند به مخاطبین و نیازمندان این نوع محصولات ارائه کنیم.

روبینزو به چه معناست؟ روبینزو از نام خانوادگی یک نقاش هلندی به نام پیتر پل روبنس اقتباس شده شده و با توجه به فعالیت های خلاقانه و هنرمندانه برندمان سعی کردیم نام آن رو هم از یک هنرمند فرهیخته استخراج کنیم.

درباره ما
همکاری با بیش از
0
ارگان دولتی

اراِئه خدمات به بیش از

0
برند خصوصی

ارائه موفق بیش از

0
پروژه تجاری و مسکونی

در حال حاضر فعالیت اصلی روبینزو پردازش و اجرای پروژه های تخصصی با برچسب است که هم برچسب دکوری و هم تبلیغاتی شامل این دسته بندی است. و عرضه بسیاری از محصولات کاربردی که بدون محدودیت میتونه در هر جایی به کمکتون بیاد.

یکی از تخصصی ترین خدمات ما طراحی و تولید هرگونه لیبل و برچسب است آن هم بدون محدودیت سایز و متریال ( برچسب اموال ، لیبل معرفی محصول ، استیکر هویت سازمانی و ...) دیگر خدمات روبینزو شامل اجرای تخصصی برچسب بدون محدودیت متراژ و متریال ، طراحی و تولید هویت بصری محصول و برند و اجرای تخصصی هویت تبلیغاتی برند هاست.

در آینده روبینزو برنامه تولید محصولات برچسبی و دکوری را در پروپوزال دارد آن هم برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در ایران و ارائه محصولات باکیفیت بالا و قیمت مناسب .پیشاپیش از حمایت شما برای دستیابی به افتخارات افزون تر روبینزو ، سپاسگذاریم.

Members of our collection

اعضای مجموعه ما​

علی یوسفی

علی یوسفی

موسس و مدیر مجموعه

در سال 1360 با قدرت در زمینه پخش برچسب های ترافیکی و ساخت تابلو های تبلیغاتی مجموعه را احداث کردند و با تمام فراز و نشیب های این چهار دهه سعی در بهبود وضعیت مجموعه و گسترش آن داشتند.

محمود سلطانی

محمود سلطان محمدی

کارشناس فروش و خدمات

یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین افرادی که در زمینه ساخت تابلوهای تبلیغاتی از 40 سال پیش اکتیو بودن . با کمک گرفتن از تجربه خودشان در زمینه اجرا و طراحی بورد های تولید تابلوهای تبلیغاتی همیشه سعی به ارائه بهترین مشاوره به تمام مخاطبین ما را داشته اند.

بهنام یوسفی

بهنام یوسفی

کارشناس طراحی و پردازش سفارشات

با توجه به تخصصی که دارد سعی میکند بهترین مشاوره را در مباحث طراحی و اجرای پلنهای تبلیغاتی داشته باشد. فقط کافیه ایده های ذهنی خودتون رو براش توضیح بدین و در اسرع وقت بهترین خروجی رو تحویل بگیرین.