about us

درباره ما

روبینزو فرزند برند پارس شبرنگ چهل ساله هست که در زمینه ایده و اجرای محصولات کاربردی فعالیت میکنه.

ما در پارس شبرنگ نیازی را در مخاطبین شناسایی کردیم و آن هم سردرگمی در استفاده از برچسب های دکوری بود، برآن شدیم که تمام تجربه و هنر خودمون رو در قالب یک برند به مخاطبین و نیازمندان این نوع محصولات ارائه کنیم.

روبینزو به چه معناست؟ روبینزو از نام خانوادگی یک نقاش هلندی به نام پیتر پل روبنس اقتباس شده شده و با توجه به فعالیت های خلاقانه و هنرمندانه برندمان سعی کردیم نام آن رو هم از یک هنرمند فرهیخته استخراج کنیم.

بیش از

0
سال سابقه درخشان
همکاری با بیش از
0
ارگان دولتی

اراِئه خدمات به بیش از

0
برند خصوصی

ارائه موفق بیش از

0
پروژه تجاری و مسکونی

در حال حاضر فعالیت اصلی روبینزو پردازش و اجرای پروژه های تخصصی با برچسب است که هم برچسب دکوری و هم تبلیغاتی شامل این دسته بندی است. و عرضه بسیاری از محصولات کاربردی که بدون محدودیت میتونه در هر جایی به کمکتون بیاد.

یکی از تخصصی ترین خدمات ما طراحی و تولید هرگونه لیبل و برچسب است آن هم بدون محدودیت سایز و متریال ( برچسب اموال ، لیبل معرفی محصول ، استیکر هویت سازمانی و ...) دیگر خدمات روبینزو شامل اجرای تخصصی برچسب بدون محدودیت متراژ و متریال ، طراحی و تولید هویت بصری محصول و برند و اجرای تخصصی هویت تبلیغاتی برند هاست.

در آینده روبینزو برنامه تولید محصولات برچسبی و دکوری را در پروپوزال دارد آن هم برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در ایران و ارائه محصولات باکیفیت بالا و قیمت مناسب .پیشاپیش از حمایت شما برای دستیابی به افتخارات افزون تر روبینزو ، سپاسگذاریم.

افتخار همکاری با احترام

We cooperated with